Witamy w naszyszym Stowarzyszeniu nowego Członka Wspierającegego Firma FARGO

Witamy w naszyszym Stowarzyszeniu nowego Członka Wspierającegego Firma FARGO

Naszym głównym celem jest wsparcie produkcji i pielęgnacji roślin. Świadczymy usługi dla firm oraz osób odpowiedzialnych za boiska, pola golfowe, rekreacyjne tereny zieleni i ogrody przydomowe. Nie ograniczamy się jedynie do branży greenkeeperskiej, ale współpracujemy również z producentami owoców miękkich, kwiatów, sadownikami i rolnikami. Dzięki temu każda osoba związana zawodowo z roślinami znajdzie u nas produkty odpowiednie dla swoich potrzeb.

 

W naszej bogatej ofercie "trawiastej" znajdziecie:

 

Wysokiej jakości mieszanki traw renomowanych marek.

Profesjonalne nawozy trawnikowe – jesteśmy wyłącznym dystrybutorem nawozów trawnikowych marki COMPO.

Nawozy uniwersalne.

Nawozy dolistne.

Biostymulatory.

Adiuwanty.

Wetting agenty.

Rozsiewacze ICL.

Środki ochrony roślin – zarówno chemiczne, jak i biologiczne.

Jako firma działająca w szeroko pojętej ochronie roślin, priorytetem dla nas jest dobór skutecznych produktów. Dążymy do zapewnienia rozwiązań, które pozwolą utrzymać każdą murawę w najlepszej jakości. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, starając się dostarczyć produkty idealnie dopasowane do ich potrzeb. Oprócz bogatej gamy produktów, oferujemy także sprawną logistykę oraz profesjonalne doradztwo, które pomoże dokonać właściwego wyboru.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszej siedziby w Tarnowie Podgórnym. Jesteśmy gotowi służyć pomocą i zapewnić wsparcie we wszystkich kwestiach związanych z pielęgnacją roślin.

 

Fargo PW Grzegorz Kiejnich

Ul. Wierzbowa 2A

62-080 Tarnowo Podgórne

 

Kontakt:

Radosław Gołaś

+48 660 512 783 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 


Drukuj   E-mail